PPB: Sezon 2012/13


Płomień B z 40 punktami zakończyła rozgrywki B klasy na miejscu piątym. W rundzie jesiennej drużynę prowadził Leszek Radwan, natomiast wiosną Krzysztof Fleischer.

Kolejka 1:
Płomień B - Okoń Sapowice 7:0 [3-Patryk Pawlik, Przemysław Borkowski, Tomasz Tomiak, Bartosz Dudziński, Krzysztof Kędzierski]

Kolejka 2:
Ogrol Sielinko - Płomień B 5:1 [Przemysław Borkowski]

Kolejka 3:
Płomień B - Borusja Boruja Kościelna 2:0 [Wojciech Chwałkowski, Sebastian Gajewski]

Kolejka 4:
Błędno Nądnia - Płomień B 1:4 [2-Sebastian Gejewski, Marcin Ciszak, Przemysław Borkowski]

Kolejka 5:
Płomień B - TS05 Nowy Tomyśl 2:6 [Patryk Pawlik, Przemysław Borkowski]

Kolejka 6:
Sam Jastrzębsko Stare - Płomień B 2:2 [2-Andrzej Górliński]

Kolejka 7:
Płomień B - Promień Opalenica 1:2 [Tomasz Tomiak]

Kolejka 8:
Pogrom Urbonowo - Płomień B 2:5 [2-Sławomir Rychter, Przemysław Borkowski, Bartosz Dudziński, Michał Kostyra]

Kolejka 10:
Płomień B - Pieczarka Wielichowo 1:2 [Krzysztof Kędzierski]

Kolejka 11:
LZS Wąsowo - Płomień B 3:2 [Patryk Pawlik, Marek Dura]

Kolejka 12:
Patria II Buk - Płomień 4:0

Kolejka 13:
Orzeł Rostarzewo - Płomień B 2:5 [2-Marcin Adamczak, Sebastian Gajewski, Grzegorz Dalecki, Przemysław Borkowski]

Kolejka 14:
Okoń Sapowice - Płomień B 2:4 [Sławomir Rychter, Dawid Kędzierzyński, Wojciech Chwałkowski, Marek Dura]

Kolejka 15:
Płomień B - Ogrol Sielinko 2:1 [Tomasz Tomiak, Grzegorz Dalecki]

Kolejka 16:
Borusja Boruja Kościelna - Płomień B 1:1 [Przemysław Borkowski]

Kolejka 17:
Płomień B -Błędno Nądnia 5:4 [Michał Kostyra-2, Krzysztof Kędzierski, Sławomir Rychter, bramka samobójcza]

Kolejka 18:
TS05 Nowy Tomyśl - Płomień B 1:4 [Przemysław Borkowski, Tomasz Tomiak, Patryk Pawlik, Przemysław Borkowski]

Kolejka 19:
Płomień B - Sam Jastrzębsko Stare 1:1 [Wojciech Chwałkowski]

Kolejka 20:
Promień Opalenica - Płomień B 3:1 [Wojciech Chwałkowski]

Kolejka 21:
Płomień B - Pogrom Urbonowo 3:0 [walkower]

Kolejka 23:
Pieczarka Wielichowo - Płomień B 5:1 [Wojciech Chwałkowski]

Kolejka 24:
Płomień B - LZS Wąsowo 6:0 [Patryk Pawlik-2, Przemysław Borkowski, Dawid Pawlik, Krzysztof Kędzierski, Andrzej Górliński]

Kolejka 25:
Płomień - Patria II Buk 3:0 [Dawid Pawlik-2, Sebastian Gajewski]

Kolejka 26:
Płomień B - Orzeł Rostarzewo 3:3 [Patryk Pawlik-3]

darmowy hosting obrazków



Bramkarze:
Borkowski Jakub (9/0), Adamczak Waldemar (8/0), Hypta Marcin (5/0), Leśnik Grzegorz (2/0), Markiewicz Bartosz (5/0).

Obrońcy:
Puchacz Wojciech (2/0), Tomiak Tomasz (12/4), Merda Paweł (18/0), Kędzierzyński Rafał (15/0), Radwan Leszek (1/0), Radny Dawid (11/0), Szarata Arkadiusz (2/0), Wachoński Kamil (0/0), Wawrzyński Maciej (6/0), Kędzierzyński Dawid (7/1).

Pomocnicy:
Ciszak Marcin (22/1), Rychter Sławomir (21/4), Borkowski Radosław (4/0), Dudziński Bartosz (5/1), Borkowski Przemysław (21/9), Górliński Andrzej (18/3), Kostyra Michał (11/3), Wośkowiak Jakub (0/0), Dalecki Grzegorz (7/2), Chwałkowki Wojciech (19/5), Kędzierski Krzysztof (12/4), Pawlik Dawid (3/3), Pawlik Patryk (13/11).

Napastnicy:
Adamczak Marcin (10/3), Gołek Jarosław (12/0), Dura Marek (12/2), Gajewski Sebastian (19/5).

Trener: Fleischer Krzysztof (runda wiosenna), Radwan Leszek (runda jesienna).
Kierownik: Gaweł Damian.

darmowy hosting obrazków

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox