Młodzież: Sezon 2008/09


Juniorzy Młodsi, Płomień Przyprostynia



Klasa A Juniorzy Młodsi B1-B2 gr. 3

30.08.2008 Płomień Przyprostynia - Obra Zbąszyń 2 : 2
Bramki: Szymon Ceglarz, Bartosz Dudziński;

06.09.2008 NKS Niepruszewo - Płomień Przyprostynia 1 : 0

10.09.2008 Płomień Przyprostynia - Wielkopolska EWPA Komorniki 1 : 2
Bramka: Damian Czyżewski;

13.09.2008 LZS Wronczyn - Płomień Przyprostynia 6 : 2
Bramki: Bartosz Dudziński, Sebastian Sytniejewski;

20.09.2008 Płomień Przyprostynia - Spójnia Strykowo 3 : 1
Bramki: Bartosz Dudziński, Mateusz Michalak, Rafał Kitta;

27.09.2008 Sokół Rakoniewice - Płomień Przyprostynia 5 : 1
Bramka: Bartosz Dudziński;

11.10.2008 Polonia-Redos Nowy Tomyśl - Płomień Przyprostynia 7 : 0

18.10.2008 Płomień Przyprostynia - Pogoń Lwówek 1 : 3
Bramka: Damian Czyżewski;

25.10.2008 Płomień Przyprostynia - ATE Wicher Strzyżewo 0 : 5

08.10.2008 Orkan Konarzewo - Płomień Przyprostynia 9 : 0

28.03.2009 Obra Zbąszyń - Płomień Przyprostynia 3 : 1
Bramka: Bartosz Dudziński;

04.04.2009 Płomień Przyprostynia - NKS Niepruszewo 3 : 3
Bramki: Wojciech Puchacz, Bartosz Dudziński, Damian Czyżewski;

18.04.2009 Wielkopolska EWPA Komorniki - Płomień Przyprostynia 2 : 0

25.04.2009 Płomień Przyprostynia - LZS Wronczyn 1 : 3
Bramka: Bartosz Dudziński;

03.05.2009 Spójnia Strykowo - Płomień Przyprostynia 0 : 2
Bramki: Bartosz Czyżewski, Damian Czyżewski;

09.05.2009 Płomień Przyprostynia - Sokół Rakoniewice 4 : 1
Bramki: Sebastian Sytniejewski-3, Damian Przepiórka;

23.05.2009 Płomień Przyprostynia - Polonia-Redos Nowy Tomyśl 0 : 5

31.05.2009 Pogoń Lwówek - Płomień Przyprostynia 5 : 0 (walkower)
W mecz 5:1 bramka: Bartosz Dudziński;

06.06.2009 ATE Wicher Strzyżewo - Płomień Przyprostynia 3 : 2
Bramki: Maciej Szarata, Damian Przepiórka;

13.06.2009 Płomień Przyprostynia - Orkan Konarzewo 1 : 6


Poz.

Nazwa drużyny

Meczy

Pkt.

Wyg.

Rem.

Por.

Bramki

Bilans
bramkowy

1.

Wielkopolska EWPA Komorniki

20

47

15

2

3

73 - 14

+59

2.

ATE Wicher Strzyżewo

20

47

15

2

3

53 - 19

+34

3.

Orkan Konarzewo

20

46

14

4

2

68 - 30

+38

4.

Polonia-Redos Nowy Tomyśl

20

40

13

1

6

57 - 34

+23

5.

LZS Wronczyn

20

31

9

4

7

41 - 33

+8

6.

Sokół Rakoniewice

20

27

7

6

7

37 - 38

-1

7.

Pogoń Lwówek

20

22

7

1

12

32 - 45

-13

8.

NKS Niepruszewo

20

18

5

3

12

23 - 58

-35

9.

Spójnia Strykowo

20

14

4

2

14

17 - 50

-33

10.

Obra Zbąszyń

20

12

3

3

14

24 - 57

-33

11.

Płomień Przyprostynia

20

11

3

2

15

25 - 72

-47

Bramkarze:
Kostyra Przemysław (10.01.1994)
Kardach Maciej (24.04.1992 W)
Bączkowski Kamil (07.08.1993 J)
Wośkowiak Jakub (13.09.1994)

Obrońcy:
Kostyra Michał (03.11.1993)
Styniejewski Sebastian (26.01.1994)
Puchacz Wojciech (02.07.1992)
Andrzejewski Błażej (09.11.1994)
Białecki Tomasz (13.05.1992)
Szarata Arkadiusz (01.02.1995 W)
Pomocnicy:
Czyżewski Bartosz (15.03.1994)
Ceglarz Szymon (27.07.1992)
Lichterowicz Patryk (17.08.1995)
Dudziński Bartosz (10.12.1992)
Szarata Maciej (28.12.1992)
Nowak Sebastian (01.03.1992)
Michalak Mateusz (07.01.1992)
Kitta Rafał (08.07.1992)
Janusz Marek (25.05.1992)
Przepiórka Damian (12.06.1992 W)
Bartkowiak Mateusz (04.06.1992 J)
Kalita Sebastian (16.03.1992 W)

Napastnicy:
Bańdur Dariusz (10.12.1996)
Śliwa Mateusz (08.03.1996)
Taberski Mikołaj (30.04.1994)
Antropik Jakub (06.09.1994)
Czyżewski Damian (18.01.1992)


Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox