PPB: Sezon 2011/12


Płomień B w swoim drugim sezonie w B Klasie zakończył rozgrywki na czwartym miejscu. Podopieczni Leszka Radwana dwanaście meczów wygrali, dwa zremisowali, a sześć przegrali.

Kolejka 1:
Płomień B - Borusja Boruja Kościelna 4:1 [Sławomir Rychter-2, Artur Grabia, Marek Dura]

Kolejka 2:
Błędno Nądnia - Płomień B 0:4 [Rychter Sławomir, Borkowski Radosław, Borkowski Przemysław, Dudziński Bartosz]

Kolejka 3:
Płomień B - TS05 Nowy Tomyśl 1:2 [Rychter Sławomir]

Kolejka 4:
Pogrom Urbanowo - Płomień B 2:4 [Jakub Wośkowiak -2, Maciej Szarata, Marcin Ciszak]

Kolejka 5:
Płomień B - LZS Wąsowo 7:0 [Maciej Szarata -3, Artur Grabia -2, Marek Dura, Mateusz Michalak]

Kolejka 6:
Płomień B - Orzeł Rostarzewo 3:1 [Rafał Kędzierzyński, Marcin Ciszak, Tomasz Tomiak]

Kolejka 7:
Obra II Zbąszyń - Płomień B 0:3 [Krzysztof Kędzierski -2, bramka samobójcza]

Kolejka 8:
Płomień B - Mawit II Lwówek Wlkp. 2:1 [Bartosz Dudziński, Krzysztof Kędzierski]

Kolejka 10:
Płomień B - Inter Zdrój 0:1

Kolejka 11:
Dąb Bolewice - Płomień B 3:1 [Andrzej Górliński]

Kolejka 12:
Brosuja Boruja Kościelna - Płomień B 1:1 [Marcin Ciszak]

Kolejka 13:
Płomień B - Błędno Nądnia 7:1 [Sebastian Gajewski-2, Sławomir Rychter-2, Marcin Adamczak, Przemysław Borkowski, Krzysztof Kędzierski]

Kolejka 14:
TS05 Nowy Tomyśl - Płomień B 3:2 [Krzysztof Kędzierski-2]

Kolejka 15:
Płomień B - Pogrom Urbanowo 9:1 [Sławomir Rychter-2, Krzysztof Kędzierski-2, Sebastian Gajewski, Marcin Adamczak, Bartosz Dudziński, Marcin Ciszak, Dawid Maćkowiak]

Kolejka 16:
LZS Wąsowo - Płomień B 2:4 [Michał Kostyra-2, Krzysztof Kędzierski, Sławomir Rychter]

Kolejka 17:
Orzeł Rostawrzewo - Płomień B 6:4 [Michał Kostyra-2 Krzysztof Kędzierski, Sławomir Rychter]

Kolejka 18:
Płomień B - Obra II Zbąszyń 6:1 [Krzysztof Kędzierski-2, Przemysław Borkowski, Andrzej Górliński, Leszek Radwan, Marcin Adamczak]

Kolejka 19:
Mawit II Lwówek - Płomień B 1:0

Kolejka 21:
Inter Zdrój - Płomień B 1:2 [Tomasz Tomiak, Krzysztof Kędzierski]

Kolejka 22:
Płomień B - Dąb Bolewice 2:2 [Sławomir Rychter-2]

Puchar Polski:
Płomień B - Obra II Zbąszyń 0:0 k. 4:3

Puchar Polski:
Płomień B - Piast Jabłonna 2:2 k. 3:1 [Krzysztof Kędzierski, Andrzej Górliński]

Puchar Polski:
Płomień B - Huragan Łomnica 2:0 [Wośkowiak Jakub, Maćkowiak Dawid]

Puchar Polski:
Płomień B - Obra Zbąszyń 0:3

darmowy hosting obrazków



Indywidualne statystki z meczów Płomienia B w rozgrywkach w Klasy B:




Nazwisko ImięBramkiAsystySuma
Kędzierski Krzysztof13922
Rychter Sławomir12416
Ciszak Marcin4610
Artur Grabia358
Górliński Andrzej178
Gajewski Sebastian336
Kostyra Michał415
Adamczak Marcin325
Borkowski Przemysław325
Szarata Maciej404
Dudziński Bartosz303
Dura Marek213
Tomiak Tomasz202
Wośkowiak Jakub202
Radwan Tomasz022
Borkowski Radosław101
Kędzierzyński Rafał101
Radwan Leszek101
Michalak Mateusz101
Dawid Maćkowiak101
Tomiak Tomasz202



Statystki z meczów Płomienia B w rozgrywkach w Klasy B:

Mecze: 43 ;
Gole strzelone: 128;
Średnia zdobytych goli na mecz: 2.97;
Gole stracone: 61;
Średnia straconych goli na mecz: 1.41;
Zwycięstwa: 26;
Remisy: 7;
Porażki: 10;
Pierwszy mecz: vs. Korona II Bukowiec (8:3) 29.08.2010;
Pierwsze zwycięstwo: vs. Korona II Bukowiec (8:3) 29.08.2010;
Pierwszy remis: vs. Piast Jabłonna (2:2)18.09.2010 ;
Pierwsza porażka: vs. Orzeł Granowo (1:5) 12.09.2010 ;
Najwyższe zwycięstwo: 9:0 Pogrom Urbanowo 09.10.2010;
Najwięcej meczów bez porażki z rzędu: 9;(09.10.2010 Pogrom Urbanowo 9:0 - 03.04.2011 Okoń Sapowice 2:0)
Najdłuższa kolejność zwycięstw: 5; (23.04.2011 Pieczarka Wielichowo 3:0 - 28.05.2011 Błędno Nądnia 4:1),(18.09.2011 Pogrom Urbanowo 4:2 - 16.10.2011 Mawit II Lwówek 2:1)
Najdłuższa kolejność bez zwycięstwa: 3 (29.10.2011 Inter Zdrój 0:1 - 01.04.2012 Borusja Boruja Koscielna 1:1);
Najwyższy remis: 2:2 vs. Piast Jabłonna 18.09.2010, Borusja Boruja Kościelna 06.11.2010, Dąb Bolewice 10.06.2012
Najwięcej remisów z rzędu: 2;(17.10.2010 Skra Wielkopolska Otusz 1:1 - 23.10.2010 TS 05 Nowy Tomyśl 0:0)
Najwyższa porażka: 1:5 (12.09.2010 Orzeł Granowo)
Najwięcej porażek z rzędu: 2 (09.04.2011 Orzeł Granowo 1:2 - 17.04.2011 Piast Jabłonna 0:2),(29.10.2011 Inter Zdroj - 06.11.2011 Dąb Bolewice 1:3);
Najwięcej meczy: 41 Ciszak Marcin
Najwięcej bramek: 19,Rychter Sławomir
Najwięcej asyst: 12,Rychter Sławomir
Pierwsza bramka dla Płomienia B: Adamczak Marcin vs. Korona II Bukowiec 29.08.2010
50 bramka dla Płomienia B: Kędzierski Krzysztof vs. TS 05 Nowy Tomyśl 22.05.2011 (4:1)
100 bramka dla Płomienia B: Kędzierski Krzysztof vs. TS 05 Nowy Tomyśl 15.04.2012 (2:3)
Najwięcej goli w ciągu meczu: 3,Adamczak Marcin (Korona II Bukowiec 8:3,29.08.2010) 3 Gajewski Sebastian (Pogrom Urbanowo 9:0,09.10.2010)
Najwiecej punktów w rundzie: 28 (wiosna 2010)
Najmniej punktów w rundzie: 17 (wiosna 2012)
Najwiecej strzelonych bramek w rundzie: 37 (wiosna 2012)
Najmniej strzelonych bramek w rundzie: 30 (wiosna 2010)
Najmniej straconych bramek w rundzie: 13 (wiosna 2010)
Najwiecej straconych bramek w rundzie: 21 (jesień 2010)
Najwiecej punktow w sezonie:47 (2010/2011)
Najwiecej strzelonych bramek w sezonie:66 (2011/2012)
Najmniej straconych bramek w sezonie:30 (2011/2012)

Bramkarze:
Borkowski Jakub (2/0), Przybylski Mariusz (9/0), Gaweł Mateusz (4/0), Hypta Marcin (8/0), Leśnik Grzegorz (0/0).

Obrońcy:
Gołek Jarosław (12/0), Puchacz Wojciech (16/0), Maćkowiak Dawid (22/2), Tomiak Tomasz (22/2), Szarata Maciej (9/4), Merda Paweł (8/0), Kędzierzyński Rafał (14/1), Radwan Leszek (6/1), Radny Dawid (9/0), Szarata Arkadiusz (3/0), Wachoński Kamil (0/0), Andrzejewski Błażej (0/0).

Pomocnicy:
Ciszak Marcin (24/4), Grabia Artur (4/3), Rychter Sławomir (24/12), Borkowski Radosław (3/1), Dudziński Bartosz (8/3), Borkowski Przemysław (17/3), Górliński Andrzej (14/3), Kostyra Michał (11/4), Wośkowiak Jakub (5/3), Dalecki Grzegorz (3/0), Jezierski Sebastian (0/0), Kulus Daniel (0/0).

Napastnicy:
Adamczak Marcin (13/3), Dura Marek (11/2), Radwan Tomasz (2/0), Gajewski Sebastian (21/3), Kędzierski Krzysztof (17/14), Michalak Mateusz (6/1), Wawrzyński Maciej (11/0).

Trener: Radwan Leszek.
Kierownik: Gaweł Damian.

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox