PPA: Sezon 2008/09


POL-CAR, Płomień Przyprostynia


Klasa okręgowa gr. zachodnia:

24.08.2008   Płomień Przyprostynia - Sokół Duszniki 1-0
Bramka: Krzysztof Fleischer;

30.08.2008   Patria Buk - Płomień Przyprostynia 3-0

07.09.2008   Płomień Przyprostynia - TS Skórzewo 2-0
Bramki:  Krzysztof Fleischer, Tomasz Tomiak;

14.09.2008   Remes Promień II Opalenica - Płomień Przyprostynia 1-1
Bramka: Bartosz Nowaczyk;

21.09.2008   Płomień Przyprostynia - Warta Sieraków 2-2
Bramki: Piotr Skotarczyk, Daniel Kulus;

27.09.2008   1 FCL Lusowo - Płomień Przyprostynia 3-0

05.10.2008   Płomień Przyprostynia - Czarni Kaźmierz 2-1
Bramki: Krzysztof Fleischer, Daniel Kulus;

11.10.2008   Lipno Stęszew - Płomień Przyprostynia 0-1
Bramka: Bartosz Nowaczyk;

19.10.2008   Płomień Przyprostynia - Warta II Paech Kamionna-Międzychód 3-1
Bramki: Krzysztof Fleischer, Daniel Kulus, Krzysztof Woźniak;

26.10.2008   Świt Piotrowo - Płomień Przyprostynia 0-3  (walkower)
W meczu 4:1. Bramka: Wojciech Chwałkowski;

02.11.2008   Płomień Przyprostynia - Mawit Lwówek 1-1
Bramka: Krzysztof Fleiscer;

09.11.2008   Płomień Przyprostynia - Pogoń Lwówek 1-3
Bramka: Bartosz Nowaczyk;

15.11.2008   Tarnovia Tarnowo Podg. - Płomień Przyprostynia 0-1
Bramka: Daniel Kulus;

29.03.2009 Sokół Duszniki - Płomień Przyprostynia 2-5
Bramki: Szymon Szulc-3, Jakub Werner, Tomasz Tomiak;

05.04.2009 Płomień Przyprostynia - Patria Buk 1-1
Bramka: Szymon Szulc;

11.04.2009 TS Skórzewo - Płomień Przyprostynia 2-1
Bramka: Szymon Szulc;

19.04.2009 Płomień Przyprostynia - Remes Promień II Opalenica 0-1

26.04.2009 Warta Sieraków - Płomień Przyprostynia 1-0

03.05.2009 Płomień Przyprostynia - 1 FCL Lusowo 1-1
Bramka: Krzysztof Woźniak;

10.05.2009 Czarni Kaźmierz - Płomień Przyprostynia 1-1
Bramka: Jakub Werner;

17.05.2009 Płomień Przyprostynia - Lipno Stęszew 0-0

24.05.2009 Warta II Paech Kamionna-Międzychód - Płomień Przyprostynia 2-3
Bramka: Krzysztof Fleischer, Jakub Werner, bramka samobójcza;

31.05.2009 Płomień Przyprostynia - Świt Piotrowo 1-2
Bramka: Daniel Kulus;

06.06.2009 Mawit Lwówek - Płomień Przyprostynia 0-0

11.06.2009 Pogoń Lwówek - Płomień Przyprostynia 3-3
Bramki: Krzysztof Woźniak, Daniel Borkowski, Szymon Szulc;

14.06.2009 Płomień Przyprostynia - Tarnovia Tarnowo Podg. 1-4
Bramka: Daniel Kulus

WZPN Puchar Polski:

24.09.2008   Obra Zbąszyń - Płomień Przyprostynia 0-3
Bramki: Krzysztof Fleischer, Daniel Kulus, Krzysztof Woźniak;

15.10.2008   Płomień Przyprostynia - Sokół Rakoniewice 2-3
Bramki: Sebastian Bordych, Krzysztof Fleischer;

Bramkarze: Przybylski Mariusz (73-16/0), Borkowski Jakub (91-16/0);
Obrońcy:
 Tomiak Sławomir (72-2/0 J), Tomiak Tomasz (74-28/2), Woźniak Przemysław (83-0/0), Borkowski Przemysław (85-21/0), Borkowski Daniel (85-25/1) , Marciniec Michał (87-11/0), Brambor Jakub (91-20/0), Ciszak Marcin (80-27/0), Fleischer Przemysław (87-17/0);
Pomocnicy:
 Fleischer Krzysztof (82-26/8), Kulus Daniel (76-25/7), Szott Paweł (82-0/0), Skotarczyk Piotr (84-20/1), Radny Dawid (91-0/0), Chwałkowki Wojciech (89-25/1), Kostyra Adrian (91-9/0); 
Werner Jakub (82-11/3 W) Kędzierzyński Rafał (90-6/0 W) Piechowiak Mateusz (86-0/0 W)
Napastnicy:
 Baran Bartosz (87-2/0), Woźniak Krzysztof (85-24/4); Bordych Sebastian (85-8/1), Nowaczyk Bartosz (85-20/3), Czyżewski Damian (92-2/0); Szulc Szymon (81-13/6)
*/ W nawiasach podano:  rok urodzenia. – liczbę  meczy w sezonie 2008/09  / liczbę strzelonych bramek.
TrenerTomasz Radwan

DrużynaMeczePunktyZ-R-PBramkiBilans
1.Pogoń Lwówek266118-7-162:25+37
2.Tarnovia Tarnowo Podgórne265618-2-666:33+33
3.TS Skórzewo265215-7-474:41+33
4.Warta Sieraków264714-5-744:42+2
5.Promień II Opalenica264614-4-864:41+23
6.1.FCL Lusowo263610-6-1040:38+2
7.Płomień Przyprostynia26369-9-834:35-1
8.Patria Buk26349-7-1051:47+4
9.Czarni Kaźmierz26309-3-1444:53-9
10.Mawit Lwówek26298-5-1343:50-7
11.Świt Piotrowo26287-7-1231:47-16
12.Lipno Stęszew26278-3-1529:44-15
13.PAECH Kamionna26217-0-1927:75-48
14.Sokół Duszniki2692-3-2127:65-38



Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox