Młodzież: Sezon 2010/11


Podopieczni Wiesława Ciepielewskiego uplasowali się na siódmym miejscu w sezonie 2010/11 z dorobkiem 24 punktów.





Kolejka 1:
Kłos Gałowo - Płomień Przyprostynia 4:1 [Jakub Antropik]

Kolejka 2:
Płomień Przyprostynia - Czarni Kaźmierz 1:1 [Michał Kostyra]

Kolejka 3:
Patria Buk - Płomień Przyprostynia 1:2 [Karol Szkuta, Jakub Wośkowiak]

Kolejka 4:
Warta Wartosław - Płomień Przyprostynia 1:2 [Radosław Prętki, Bartosz Dudziński]

Kolejka 5:
Płomień Przyprostynia - Pogoń Lwówek 2:2 [Damian Czyżewski, Jakub Antropik]

Kolejka 6:
pauza

Kolejka 7:
Płomień Przyprostynia - Świt Piotrowo 2:7 [Arkadiusz Szarata, Michał Kostyra]

Kolejka 8:
A.T.E. Wicher Strzyżewo - Płomień Przyprostynia 1:0

Kolejka 9:
Płomień Przyprostynia - Obra Zbąszyń 1:1 [Dalecki Grzegorz]

Kolejka 10:
Czarni Wróblewo - Płomień Przyprostynia 3:1 [Bartosz Dudziński]

Kolejka 11:
Płomień Przyprostynia - Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 2:2 [Jakub Antropik, Michał Kostyra]

Kolejka 12:
Płomień Przyprostynia - Kłos Gałowo 1:4 [Sebastian Gostyński]

Kolejka 13:
Czarni Kaźmierz - Płomień Przyprostynia 5:3 [Sebastian Gostyński-2, Dominik Starszak]

Kolejka 14:
Płomień Przyprostynia - Patria Buk 2:2 [Maciej Szarata, Jakub Antropik]

Kolejka 15:
Płomień Przyprostynia - Warta Wartosław 2:1 [Michał Kostyra-2]

Kolejka 16:
Pogoń Lwówek - Płomień Przyprostynia 5:1 [Sebastian Gostyński]

Kolejka 17:
pauza

Kolejka 18:
Świt Piotrowo - Płomień Przyprostynia 0:2 [Sebastian Gostyński, Jakub Wośkowiak]

Kolejka 19:
Płomień Przyprostynia - ATE Wicher Strzyżewo 1:1 [Sebastian Gostyński]

Kolejka 20:
Obra Zbąszyń - Płomień Przyprostynia 0:1 [Grzegorz Dalecki]

Kolejka 21:
Płomień Przyprostynia - Czarni Wróblewo 2:1 [Jakub Wośkowiak-2]

Kolejka 22:
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Płomień Przyprostynia 4:2 [Maciej Szarata, Bartosz Dudziński]

Tabela Juniorzy Starsi



Kadra:
Andrzejewski Błażej (09.11.1994), Antropik Jakub (1994.09.06), Białecki Tomasz (13.05.1992), Czyżewski Bartosz (15.03.1994), Czyżewski Damian (28.01.1992), Dalecki Grzegorz (07.12.1993), Dudziński Bartosz (10.12.1992), Gaweł Mateusz (19.03.1993), Fabian Mateusz (1994.10.11), Gostyński Sebastian (13.10.1994), Janusz Marek (1992.02.25), Kardach Maciej (24.04.1992), Kostyra Michał (03.11.1993), Kostyra Przemysław (1994.01.10), Matysik Mikołaj (20.06.1992), Merda Paweł (1992.10.25), Michalak Mateusz (07.01.1992), Prętki Radosław (1994.04.26), Przepiórka Damian (12.06.1992), Puchacz Wojciech (02.07.1992), Sołtysik Damian (26.10.1993), Starszak Dominik (1995.03.23), Szaleńców Piotr (09.07.1992), Szarata Arkadiusz (01.02.1995), Szarata Maciej (28.12.1992), Szkuta Karol (20.03.1992), Wargoś Filip (1994.05.09), Wośkowiak Jakub (13.09.1994).

Trener: Ciepielewski Wiesław.

Kierownik: Dudziński Przemysław.

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox