PPA: Sezon 2018/19


Zawodnicy Piotra Cenina zakończyli sezon 2018/19 w Lidze Międzyokręgowej na czwartym miejscu.



Liga Międzyokręgowa:
Kolejka 1:
Płomień - Pogoń Lwówek 1:5 [Kamil Grunwald]

Kolejka 2:
Juna Trans Stare Oborzyska - Płomień 0:1 [Jakub Wośkowiak]

Kolejka 3:
Płomień - Korona Piaski 0:0

Kolejka 4:
Grom Plewiska - Płomień 1:2 [Marcin Adamczak, Michał Gucia]

Kolejka 5:
Płomień - GKS Dopiewo 0:1

Kolejka 6:
Wiara Lecha Poznań - Płomień 1:0

Kolejka 7:
Płomień - Rawia Rawicz 2:0 [Jan Zimny, Michał Kaczmarek]

Kolejka 8:
Promień Krzywiń - Płomień 1:2 [Jakub Wośkowiak, Łukasz Kaźmierczak]

Kolejka 9:
Płomień - Pogoń Śmigiel 3:1 [Michał Gucia, Jan Zimny, Bartosz Pusiak]

Kolejka 10:
Lipno Stęszew - Płomień 0:2 [Łukasz Kaźmierczak-2]

Kolejka 11:
Płomień - Akademia Reissa 0:0

Kolejka 12:
Płomień - PKS Racot 1:1 [Jan Zimny]

Kolejka 13:
Orla Jutrosin - Płomień 0:2 [Jan Zimny, Łukasz Kaźmierczak]

Kolejka 14:
Płomień - Orkan Chorzemin 3:1 [Szymon Juszczak, Jan Zimny, bramka samobójcza]

Kolejka 15:
Kania Gostyń - Płomień 3:1 [Bartosz Pusiak]

Kolejka 16:
Pogoń Lwówek - Płomień 3:0

Kolejka 17:
Płomień - Juna Trans Stare Oborzyska 6:0 [Łukasz Rogowski-3, Marcin Kędziora, Jakub Wośkowiak, Jan Zimny]

Kolejka 18:
Korona Piaski - Płomień 3:1 [Łukasz Kaźmierczak]

Kolejka 19:
Płomień - Grom Plewiska 5:2 [Szymon Juszczak-2, Jakub Brzozowski, Jakub Wośkowiak, Łukasz Rogowski]

Kolejka 20:
GKS Dopiewo - Płomień 2:2 [Mateusz Piechowiak, Jakub Brzozowski[

Kolejka 21:
Płomień - Wiara Lecha Poznań 2:0 [Vitali Tsemokh, Michał Kaczmarek]

Kolejka 22:
Rawia Rawicz - Płomień 1:3 [Łukasz Rogowski-2, Jakub Wośkowiak]

Kolejka 23:
Płomień - Promień Krzywiń 6:1 [Łukasz Kaźmierczak-2, Jakub Brzozowski, Kamil Grunwald, Jan Zimny, Łukasz Rogowski]

Kolejka 24:
Pogoń Śmigiel - Płomień 1:2 [Michał Gucia, Marcin Kędziora]

Kolejka 25:
Płomień - Lipno Stęszew 8:0 [Łukasz Rogowski-4, Jakub Wośkowiak-3, Łukasz Kaźmierczak]

Kolejka 26:
Akademia Reissa - Płomień 0:6 [Michał Gucia-2, Szymon Juszczak, Łukasz Rogowski, Jan Zimny, Mateusz Bąbelek]

Kolejka 27:
PKS Racot - Płomień 4:1 [Mateusz Piechowiak]

Kolejka 28:
Płomień - Orla Jutrosin 4:0 [Łukasz Rogowski-2, Jakub Brzozowski, bramka samobójcza]

Kolejka 29:
Orkan Chorzemin - Płomień 0:0

Kolejka 30:
Płomień - Kania Gostyń 1:2 [Jakub Brzozowski]

Puchar Polski:
Runda 3:
1920 Mosina - Płomień 1:5 [Łukasz Kaźmierczak-2, Szymon Juszczak-2, Michał Gucia]

Runda 4:
Akademia Reissa - Płomień 6:0



1 - Nowak Jakub (1/0)
2 - Kostyra Michał (18/0)
3 - Kędziora Marcin (23/2)
4 - Pusiak Bartosz (20/2)
5 - Grunwald Kamil (22/2)
6 - Beyer Jakub (20/0)
7 - Fleischer Krzysztof (27/0)
8 - Kaczmarek Michał (21/2)
9 - Kaźmierczak Łukasz (25/10)
10 - Juszczak Szymon (24/6)
11 - Rogowski Łukasz (13/13)
13 - Wośkowiak Jakub (24/8)
14 - Piechowiak Mateusz (20/2)
15 - Zimny Jan (21/8)
16 - Brzozowski Jakub (26/5)
17 - Kowalski Tomasz (8/0)
18 - Bąbelek Mateusz (29/1)
19 - Rzepa Kamil (27/0)
20 - Gucia Michał (21/6)
21 - Maćkowski Wiktor (3/0)
22 - Borkowski Daniel (2/0)
23 - Borkowski Przemysław (5/0)
24 - Gaweł Damian (0/0)
25 - Adamczak Łukasz (1/0)
26 - Seifert Dawid (7/0)
27 - Szott Paweł (1/0)
28 - Szutta Marcin (1/0)
29 - Mataczyna Martin (1/0)
30 - Adamczak Marcin (4/1)
31 - Vitalii Tsemkoh (11/1)
33 - Borkowski Jakub (26/0)
44 - Kraszewski Krystian (5/0)


Łączy nas piłka



Indywidualne statystki zawodników w Płomieniu:

Piechowiak Mateusz (240/23)
Fleischer Krzysztof (225/36)
Borkowski Jakub (194/1)
Kaczmarek Michał (192/31)
Wośkowiak Jakub (164/35)
Borkowski Daniel (147/4)
Maciejewski Kamil (110/41)
Zimny Jan (107/29)
Kędziora Marcin (99/7)
Beyer Jakub (97/3)
Juszczak Szymon (96/26)
Gucia Michał (86/11)
Borkowski Przemysław (81/2)
Jędrzejczak Hubert (79/1)
Dąbrowski Kamil (68/11)
Kostyra Michał (63/0)
Kaźmierczak Łukasz (56/17)
Bąbelek Mateusz (53/1)
Nowak Jakub (43/0)
Kuhnke Dawid (33/2)
Rzepa Kamil (32/1)
Rzepa Artur (31/1)
Gaweł Damian (31/0)
Grunwald Kamil (28/2)
Rogowski Łukasz (27/15)
Brzozowski Jakub (26/5)
Kraszewski Krystian (22/0)
Pusiak Bartosz (20/2)
Kowalski Tomasz (20/0)
Pakuła Filip (15/0)
Tsemkoh Vitalii (11/1)
Adamczak Marcin (10/1)
Madaj Miłosz (8/3)
Seifert Dawid (8/0)
Szott Paweł (8/0)
Maćkowski Wiktor (7/0)
Frasz Aleksander (3/1)
Adamczak Łukasz (1/0)
Szutta Marcin (1/0)
Mataczyna Matrin (1/0)

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza Drużyna

Sezon: Sezon 2020/21

V Liga

M Pkt BB
1 KORONA Piaski 22 53 54
2 MKS KANIA Gostyń 21 49 30
3 LIPNO Stęszew 22 46 28
4 AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań 22 42 30
5 WIARA LECHA Poznań 22 38 9
6 PROMIEŃ Krzywiń 21 36 3
7 RAWIA Rawicz 22 34 6
8 KS PŁOMIEŃ Przyprostynia 23 34 0
9 PRZEMYSŁAW Poznań 22 33 11
10 SOKÓŁ Pniewy 23 31 -2
11 GROM Plewiska 22 27 -1
12 ORKAN Chorzemin 22 25 -3
13 STELLA Luboń 22 24 -11
14 PKS Racot 22 22 -27
15 GROM Wolsztyn 22 21 -24
16 PATRIA Buk 22 19 -39
17 PIAST Poniec 22 17 -22
18 POGOŃ Śmigiel 22 8 -42
Więcej na Łączy Nas Piłka

Terminarz

Pierwsza Drużyna

Kolejka: 20

POGOŃ Śmigiel  1 : PKS Racot
PATRIA Buk  2 : PIAST Poniec
GROM Wolsztyn  2 : PRZEMYSŁAW Poznań
KORONA Piaski  2 : PROMIEŃ Krzywiń
MKS KANIA Gostyń  1 : LIPNO Stęszew
AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań  1 : RAWIA Rawicz
WIARA LECHA Poznań  3 : STELLA Luboń
GROM Plewiska  0 : SOKÓŁ Pniewy
Więcej na Łączy Nas Piłka

LikeBox